Nie ogar, nie terrier, nie wilk, nie lis ani też nie szpic, nie mastiff, nie retriever. TO CO TO JEST?!      Panie i Panowie, chłopc...

O Nieogarach

Nie ogar, nie terrier, nie wilk, nie lis ani też nie szpic, nie mastiff, nie retriever.
TO CO TO JEST?!
     Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta. Poznajcie schizopieska, inspirację (ofiarę?) moich żarcików, psa, którego stopień zagubienia życiowego i nieogarnięcia odpowiada mojemu zagubieniu i nieogarnięciu, istotę posiadającą więcej twarzy niż Grey kolorów. Oto adoptowana w roku 2013 ze schroniska w Żarach - Misza. Misza jest zwierzęciem wypenianym, nie lubiącym zmian i postępów, o ekspresyjnej facjacie, która jest wręcz stworzona do memowania. Życie ją chłoszcze - podróżuje, przeprowadza się, zmuszana jest do przedefiniowania własnej skali strachu niemalże każdego dnia co zmusza mnie do refleksji, że najprawdopodobniejszą opcją jej zejścia z tego świata będzie atak serca.
Nieoficjalne plotki mówią, że Misza jest mieszańcem białego owczarka szwajcarskiego z czymś. Kto wie?
    
Ma swoje miejsce w sieci:
Facebookowy fanpage: http://facebook.com/whitekelpie

      CREAM PUFF MOLOSEUM FCI
A bez pompy to zwyczajnie Bezik.

     Kiedy moje życie z Miszonem zaczęło być spacerem po nieobsranej łące, postanowiłam sprawić sobie rozrywkę i problem. Jak to mówi mój tato: Nie miała baba problemu to kupiła sobie telewizor. 
Nie miał Dziczek problemu - to kupił sobie szczeniaka. 
Szczeniak jest małym rezolutnym mądrusiem rasy flat coated retriever. Przyszedł na świat 13 marca i splot zbiegów okoliczności sprawił, że wylądował u mnie.


Największy nieogar jakiego znacie.
 THE KING BURSZTYNOWA BONA
Czyli po prostu Ptyś.
      Gościnnie we wszystkich miejscach poświęconych Miszonowi i Bezikowi - czy to blog, czy fanpejdże - pojawia się czasami chart afgański Ptyś. Ptyś to najbardziej nieogarnięty, zlagowany, autystyczny i kompletnie oderwany od rzeczywistości pies jakiego widzieliście lub zobaczycie. Buja się po świecie z moją siostrą, więc czasami nas odwiedza, czasami my odwiedzamy jego. 

Facebookowy fanpejdż: http://facebook.com/crazyafghans

Chyba ogarnięty nieogar!
 FOREVER WILD ŚCIGAJĄC WIATR
Hige.
      Obawiam się, iż Ptyś nabawił się strasznej choroby, która jest przybrany młodszy brat. Jest to pierwsze zwierzątko, które tak brawurowo i szybko trafiło na moją prywatną psią czarną listę. Jednak jego ekscesy w kwestii manier toaletowych skutecznie zachęciły mnie do wpisania go na pierwszą pozycję.

Facebookowy fanpejdż: http://facebook.com/crazyafghans