Blog głównie założony by dzielić się bólem dupy - so, enjoy! - ale trochę edukacyjnym. W najgorszym porywie żalu ściskają...

O blogu

     

      Blog głównie założony by dzielić się bólem dupy - so, enjoy! - ale trochę edukacyjnym. W najgorszym porywie żalu ściskającego zadek dowiecie się czym mnie nie drażnić. W najlepszym - prócz mojej opinii - wrzucę też kilka faktów, autentycznych cytatów i wskazówek jak uniknąć działania na nerwy ludziom o podobnych poglądach(czasami jest ich zadziwiająco wiele...).
    Prócz bólu dupy znaleźć tu można również takie białe, kudłate, paskudne stworzenie o oczach szczynozłotych. W sensie mojego psa(można zacieszać w tym momencie).

Jak czytać tego bloga:
1. Od deski do deski.
2. Wybiórczo.
3. Autorka ma to generalnie w dupie, czytaj jak chcesz i co chcesz.

Dzielenie się własną opinią jest dopuszczalne o ile zgadza się ona z opinią autorki, która wie wszystko o wszystkim, jak każdy Polak*, w przeciwnym razie zostanie olana na wieki wieków ciepłym moczem. Szczególnie jeśli będzie to pierdolenie farmazonów w stylu: "suka powinna mieć raz w życiu szczenięta.", "pierogi ruskie wcale nie są najzajebistszym obiadem na świecie.", "o lol, zrobiłaś literówkę.", "idź się utop." oraz "twój pies jest zajebisty!" i inne z tej kategorii.
Wkraczacie w moje cudowne internety, więc jeśli się wam one nie podobają to wciskać alt + f4. Masowo i w tym momencie!

* chodzę w skarpetkach i sandałach. Czarne sandały, białe skarpety(NIE DO PARY), taka wieś!